WEB vrtec/ mVrtec

Spoštovani starši,

v Vrtcu Jarše starši odsotnost otroka iz vrtca sporočate elektronsko. Odsotnost sporočite na enega od spodnjih načinov:

• preko portala WEB vrtec: https://vrtec.vasco.si/ (povezava do portala)
• na mobilni aplikacije mVrtec (za Android in iOS operacijska sistema, ki jo najdete v trgovini Google Play brezplačno) (Urejanje odjave otroka v WEB vrtec oz. aplikaciji mVrtec),
• ali preko tekstovnega sporočila iz svojega mobilnega telefona, ki ste ga zapisali na izjavi, na številko 041 303 603 (Navodila za sporočanje odjav preko kratkih sporočil (SMS).

Če gesla za uporabo portala WEB vrtca oz. aplikacije mVrtec še niste prejeli, morate oddati izjavo za pridobitev dostopa (mVrtec izjava_za_starše) izpolnjeno pošljete na oskrbnine@vrtec-jarse.si ali pokličite v oskrbnine na telefonsko številko: 01 58 62 143. Za tehnično pomoč pokličite podjetje Vasco d.o.o. na telefonsko številko 04 27 91 200.