izmenjevalnica oblačil

Izmenjevalnica oblačil

Ker se zavedamo odgovornosti do narave in soljudi, tim za humanitarnost pripravlja izmenjevalnico oblačil in obutve na Prazniku Vrtca Jarše (08.06.2023).

Z izmenjevalnico oblačil si prizadevamo nižati povpraševanje po hitri modi, preprečujemo izkoriščanje naravnih virov in surovin za izdelovanje novega tekstila in zmanjšujemo količino tekstilnih odpadkov, dobro pa je tudi za vašo denarnico.

Prepričani smo, da ima skoraj vsak doma kose oblačil, ki so jih otroci prerasli, zato je izmenjevalnica oblačil priložnost, da prevetrite omare in na Prazniku Vrtca Jarše poiščete primerne kose za vašega otroka.

Kako izmenjevalnica deluje? Enostavno.
V vrtec prinesete kose, ki jih je vaš otrok prerasel, jih ne potrebuje in so v dovolj dobrem stanju, da bi lahko popestrili omaro koga drugega.

Oblačila in obutev zbiramo od 15.5.2023 do 26.5.2023.
Ob predaji otroka oddate oblačila in obutev strokovni delavki.
Vsi kosi naj bodo čisti in celi, zato da bodo takšni tudi tisti, ki jih iz izmenjevalnice odnesete.

Tim za humanitarno dejavnost