Dobrodošli

SKUPAJ V NOVO VRTČEVSKO LETO

Dragi otroci, spoštovani starši in sodelavci,

zadnji avgustovski dnevi se iztekajo in pričenja se novo šolsko leto 2021/2022. Zakorakajmo vanj z veliko mero optimizma, veselja, radovednosti, strpnosti in potrpežljivosti.

V Vrtcu Jarše se veselimo srečanja z otroki in starši, ki že obiskujejo naš vrtec, prav posebej pa pozdravljamo in želimo dobrodošlico otrokom in staršem, ki bodo prvič vključeni v naš vrtec.

Korona časi od vseh nas zahtevajo veliko mero potrpežljivosti, strpnosti, medsebojnega razumevanja in odkritega sodelovanja. S skupnimi močmi se bomo trudili ohranjati naše zdravje in zdravje naših najmlajših. Prepričani smo, da nam bo skupaj to tudi uspelo.

Otrokom želim, da bi se v našem vrtcu počutili lepo in brezskrbno, staršem in sodelavcem pa čim manj stresa ob spremembah, ki jih bo prineslo  novo šolsko leto.

ravnateljica Vrtca Jarše