UPRAVA VRTCA JARŠE Rožičeva ulica 10, SI-1000 Ljubljana Uradne ure: od 7.00 do 15.00 ure Vstop za zaposlene

dobrodošli v novo vrtčevsko leto

Spoštovani starši, dragi otroci,

pred nami je novo vrtčevsko leto. V letošnjem letu smo vrata odprli 125 novim otrokom in njihovim družinam. Z veseljem pričakujemo starše in otroke, ki ste z nami dalj časa, kot tiste, ki v naš vrtec vstopate prvič.
Dnevi, ki prihajajo bodo nekoliko bolj zahtevni, saj je uvajalni čas zahteven proces tako za otroka in njegovo družino, kot tudi za zaposlene. Le z medsebojnim sodelovanjem in spoštovanjem bomo dosegli zastavljene cilje in se veselili uspehov.

Upam, da bomo storili vse, da se boste starši in otroci v našem vrtcu dobro počutili in nam z zaupanjem predajali otroke.

Srečno in hvala za zaupanje, ki ste nam ga izkazali.

Andreja Cebe Mandič
ravnateljica Vrtca Jarše

Dostopnost