2. izlet “z vrtcem v naravo”

TIVOLI – MOSTEC – TIVOLI, 10.05.2022

Za drugi izlet smo si izbrali pot iz Tivolija do Mosteca po Jesenkovi poti.

V spomladanskem soncu smo se zbrali na koncu parkirišča v Tivoliju. Prišli so otroci iz vseh enot Vrtca Jarše skupaj s starši.

Med čakanjem, da se zberemo na dogovorjenem mestu, smo se pogovarjali kam gremo. In smo šli – proti Mostecu. Pot nas je vodila skozi Tivoli, po Jesenkovi poti mimo skakalnic do Mosteca. Pri skakalnicah smo ravno ujeli trening pogumnih smučarskih skakalcev. V spremstvu in pomoči mamic in očkov, bratcev in sestric nam je uspelo priti do cilja.

V Mostecu smo se poigrali na igralih, pomalicali in dobili zasluženo simbolično medaljo. Po isti poti smo se odpravili nazaj do Tivolija.

Čestitke vsem, ki so prišli na cilj! Nasmehi na naših obrazih so povedali vse. Imeli smo se lepo.

Ponovimo? Seveda! Kdaj? V šolskem letu 2022/2023. Do takrat pa vam želimo veliko prijetnih trenutkov kjerkoli boste.

…naš cilj – Mostec

Tim »Z vrtcem v naravo«