UPRAVA VRTCA JARŠE Rožičeva ulica 10, SI-1000 Ljubljana Uradne ure: od 7.00 do 15.00 ure Vstop za zaposlene

obvestilo za starše za teden od 30.11. do 04.12.2020

Datum:  27.11.2020

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo v tednu od 30. 11. do 4. 12. 2020, nujno varstvo za otroke organizirali v 3 enotah Vrtca Jarše in sicer v enoti Mojca za otroke iz enote Mojca. V enoti Kekec, za otroke iz enote Kekec. V enoti Rožle pa za otroke iz enot Rožle, Rožičeva in Rožle, Pokopališka.

Vrtec ostaja  odprt od 6.30 do 16.30 ure. Izmenično popoldanski oddelek bo organiziran samo v dopoldanskem času.

V enoti Mojca bo nujno varstvo organizirano tako:

• A- trakt: v igralnici A2, sta skupini A1+A2 in v A3 skupini A3 + A4
  • B- trakt: v igralnici B2, so skupine B1 + B2 + B3, v igralnici B4 so skupine B4
  • C- trakt: v igralnici C1, so skupine C1 + C2 +C3
  • D- trakt: vsaka skupina v svoji igralnici.

V enoti Kekec bo nujno varstvo organizirano tako:

• skupina Sončki, igralnica oranžni 1 (zvoni SONČKI)
  • skupina Gosenice, igralnica oranžni 2 (zvoni GOSENICE)
  • skupini Gumbki in Čebelice, igralnica rdeči 1 (zvoni GUMBKI)
  • skupini Metulji in Mehurčki, igralnica zeleni 1 (zvoni METULJI)
  • skupini Žabice in Račke, igralnica rumeni 1 (zvoni ŽABICE)
  • skupini Levčki in Muce, igralnica modri1 (zvoni MUCE).

V enoti Rožle bo za otroke enote Rožle in Rožle, Pokopališka organizirano nujno varstvo tako:

• za otroke skupine Medvedki v prvi igralnici
  • za otroke iz skupine Veverice, Rožletki in otroke iz Pokopališke, v drugi igralnici.

Vrtec je odprt za nujno varstvo, zato od vas pričakujemo visoko stopnjo odgovornosti pri presoji nujnosti varstva za vašega otroka.

V vrtec lahko pripeljete le zdrave otroke. Ob prihodu otroka morate oddati izpolnjeno izjavo staršev pred vstopom otroka v vrtec (priloga tega dopisa) IZJAVA STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V VRTEC, epidemija COVID-19

V času zaprtja vrtca so starši, ki otrok ne bodo vozili v vrtec, oproščeni plačila.

Za vsa dodatna vprašanja se obrnite na svoje vzgojiteljice preko e-asistenta.

Lepo vas pozdravljamo,

v.d. ravnateljica,